top of page

Waar wonen wij?

Waar wonen wij? Wat is een adres? Waarom hebben straten namen en huizen nummers?


We gingen op onderzoek in de straat van onze school. We zagen appartementen met vele verdiepingen, brievenbussen en huisnummers maar we zagen ook een huis met 1 brievenbus en 1 huisnummer! Ook de straten hebben een naam!

In de klas leerden we wat een adres is. Er zijn enkele kinderen met hetzelfde huisnummer. Wonen zij dan ook in hetzelfde huis? Nee hoor! Ze wonen in een ander huis en in een andere straat. We ontdekten ook dat niet iedereen in dezelfde stad/gemeente woont. Zo hebben we kinderen die in Lommel, Hechtel, Pelt en Beverlo wonen. We maakten Lommel, waar onze school ligt en waar de meeste kinderen wonen, na met Lego. Zien jullie de mooie huizen met huisnummers, de brandweerkazerne, het politiekantoor, de straatverlichting, het bord LOMMEL, de straatnamen…?
56 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page